Burun Estetiği:

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Fiyatları

Devlet hastanelerinde yapılan burun estetiği ameliyatlarının genel olarak sağlık sorunları ile ilişkilendirildiği bilinmektedir. Yani bir kaza sonucu veya doğumsal sebeplerle nefes problemi gibi sağlık sorununa yol açan bir durum varsa, genellikle kulak burun boğaz (kbb) doktorları sizi estetik operasyona uygun bulurlar.
Örneğin bir kavga esnasında burnunuz hasar görmüş olabilir. Veya doğumsal sebeplerle burun kemiğinizde eğrilik, burnunuzda et olabilir. Bu gibi durumlar olması gereken koşulların dışında olduğundan, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için ameliyat olmanızı gerektirir.
Özel hastaneler genellikle bir miktar fark alarak burun estetiği ameliyatı yapıyorlar fakat maddi açıdan zor durumda olan kişiler, devlet hastanelerinden randevu alarak durumu doktorlarıyla paylaşırlarsa çözüm bulabilirler.Devlet hastanesinde burun estetiği fiyatı için ayrıca bir bedel ödenmemektedir. Sağlık sigortanız ssk kapsamında doktorunuz ameliyat olmanıza karar verdiyse ücretsiz olarak devlet karşılayacaktır.Bazı ameliyatlarda olduğu gibi halk arasında doktora verilen “bıçak parası” adı altındaki bedel tamamen yasa dışıdır. Devletten maaş alarak hizmet veren hiç kimse, bu ek ödemeyi talep etme hakkına sahip değildir. Bu gibi durumlarla karşılaşırsanız sağlık bakanlığına şikayette bulunmanızı öneririz.Önerimiz, en doğru kararı verecek olan doktorunuza danışmanızdır. Birden fazla hastanede muayene olarak doktorların fikirlerini ve yaklaşımlarını değerlendirerek nihai kararı bedenin sahibi olarak siz verebilirsiniz. Sağlık sorunu durumlarında doktorunuzun önerilerini dikkate almanızı öneririz.

yağ aldırma fiyatları - karın germe fiyatları dudak dolgusu fiyatları - piezo burun estetiği fiyatları - burun törpüleme fiyatları - gülüş tasarımı fiyatları - mide küçültme ameliyatı fiyatları - vaser liposuction fiyatları - liposuction cost turkey